de Vasile

Sesizare

8 iun. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Bucureşti

buna ziua ,cu speranta ca se va rezolva ceva va aduc la cunostinta urmatorul aspect,, atat pe str lt nicolae pascu nr 6 ,8 cat si pe alte strazi din sector favorite primarului ,la inceperea fiecarui mandat ,se schimba borduri ,garduri ,asfalt si altele ,vezi doamne se modernizeaza strazile dar blocurile nu se anvolopeaza ,de ce oare,,,,. in urma acestor modernizari acest primar prin firmele lui de casa ,a sapt intre blocuri niste gropi de gunoi nebetonate in care a introdus cutii metalice in care se arunca gunoiul de cetateni ,,, oare unde se scurge lichidul din aceste cutii,,, raspuns ,in panza freatica ,,,asa santem noi ecologisti si respectam mediul,,,, fata de cele relatate rog luati masurile ce se impun

Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte