de Mariana

Sesizare

7 iun. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Dolj

Pe str rodna la nr5 funcționeaza un bar ilegal care serveste bautura pe spatiul public â-si fac nevoile pe strada si chiar la mine pe poarta va rog să luați măsuri am chemat de nenumărate ori poliția (secția 4)si nu le-au facut nimic.mulțumesc .

Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte