de Florin

Sesizare

18 feb. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Dolj

Buna ziua,

Ma confrunt si eu cu o problema unde locuiesc. Anul trecut vecinul meu ap. 18 Marcu Madalin (+40747672193) a efectuat lucrari la acoperișul blocului in care locuiesc etaj 4 dar dupa terminarea lucrarilor nu a luat deseurile rezultate in urma lurarilor efectuate depozitandu-le pe suprafata acoperisului imobilului care il detin la acelas etaj. Am atasat cateva poze pentru edificare. Va rog respectuos daca ma puteti ajuta.??? Mentionez ca nu avem asociatie de proprietari. Am facut sesizare la disciplina in constructii dar dumnealor mi-au raspuns total altceva(ca nu trebuie autorizatie de constructie…!!!). Multumesc si astept un raspuns cat mai urgent.



Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte