de George

Sesizare

15 feb. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Argeş

Buna ziua !
Doresc sa fac o sesizare, deoarece terenul pe care vreau sa construiesc o casa este pur și simplu inundat de vecinul meu care îți devarsa apa din lacuri și izvoarele dansului pe un drum proprietatea primăriei, iar apoi apa se scurge direct pe terenul meu ! Terenul se afla în comuna Darmanesti, sat piscani, zona Ceair
https://maps.app.goo.gl/DRKenUeJEwk5mE1j6


Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte