de Adrian

Sesizare

11 feb. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Dolj

Ma numesc Dobrin Adrian locuiesc in com Simnicu de sus ,sat izvor de profesie agricultor doresc sa fac o reclamatie cu privire la amplasarea ilegala a unei pubele de gunoi selectiv in fata terenului pe care il administrez Avand in vedere ca depozitarea gunoaielor menajere se supun unor reguli bine definite .Va rog sa ma ajutati in privinta incalcarii drepturilor cetatenesti de catre Primaria Simnicu de sus prin amplasarea acestei pubele fara acordul meu

Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte