de Mihai

Sesizare

15 oct. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Giurgiu

Buna ziua ma numesc anghel mihai locuiesc în sat letca veche comuna letca noua vreau sa fac o sesizare in legatura cu un service neautorizat care blochează ulița cu masini repara masini și uleiul recuperat de la masini nu este depozitat corespunzător și este aruncat pe drumul public și pe unde al taie capul
Va rog sa luati masuri multumesc



Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte