de EUGENIA

sesizare

28 sept. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Tulcea

detin un teren extravilan zona 9 Mai la care se ajunge printr-o cale de acces. Momentan aceasta cale este blocata de un proprietar de langa aceasta cale pe care a montat o baraca si ale mici constructii nepermitand acces la teren. totodata arunca tot felul de resturi,gunoaie de animale.
Va rog sa luati masuri de eliberare a acestei cai de acces si sanctionarea celor vinovati.

Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte