de Liliana

Sesizare

19 sept. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Ialomiţa

Bună ziua,

In repetate rânduri am informat SC URBAN SA despre revărsarea de apă menajeră în canalul de ape pluviale din fața casei mele, strada Ionel Perlea, nr. 120. Urban SA nu a luat însă nici o masura privind acest aspect astfel mizeria si mirosul devenind insuportabile.

Va rog insistent sa luati masuri privind calitatea aerului pe care il respirăm in această zona nefiind obligați sa suportam fecalele si mizeriile deversate aici.

Va multumesc anticipat!

Raportează/Modifică această scrisoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte