de

SESIZARE

29 iun. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Buzău

Va aduc la cunostinta ca vecinul meu deverseaza dejectii de origine animala de la grajd,si fecale de la fosa care este plina ,acestea se imprastie pe suprafata terenului meu afectind cultura de legume si pomii fructiferi,ajungind in santul DJ, degajand si un miros puternic.punand in pericol sanatatea mea si publica.In zona exista canalizare dar aceasta persoana in discutiile avute nu vrea sa colaboreze.Va rog sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte