de

Sesizare

29 iun. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Maramureş

Buna ziua, aș dori să vă aduc la cunoștință că pe str. Mioriței Nr 4-6 se află un focar de infecție .Totul se datorează SC Drusal SA Baia Mare care a amplasat in mod abuziv, într-un loc neamenajat tomberoane de reciclare,iar pe lângă ele mormane de gunoaie.Vecinul meu Man Sigismund a făcut un AVC de supărare iar în urmă cu trei zile a decedat.Fetita mea rămâne fără prieteni deoarece părinții nu își mai lasă copiii să se joace la noi in curte din cauza mirosului îngrozitor,și pe bună dreptate.Am făcut poze de-a lungul anului,chiar și filmări pe care intenționez să le trimit și televiziunilor.Tot ce am scris este adevărat și se poate verifica oricând. În speranța că voi fi auzit, vă doresc o zi bună !

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte