de

Sesizare

10 apr. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Bucureşti

MA NUMESC PAVALOIU ELENA LOCUIESC IN SECTORUL 3 STR.ZIZIN NR.20 BL.V101C SC.A SI AM DE FACUT O RECLAMATIE
DE FOARTE MULT TIMP MA LUPT CU PRESEDINTELE ACESTUI BLOC.ISI DORESTE IN MOD DEOSEBIT SA INSTELE TUBULATURA DE REZIDURI MENAJERE PRIN BALCONUL DE SERVICIU SI EU NU-MI DAU SEMNATURA DE ACCEPT. DIN ACEST MOTIV IMI FACE MULTE SICANII ,LA PRIMA VEDERE NEIMPORTANTE DAR IN TIMP POT FI ENERVANTE.
UNA DIN SICANII ESTE DISTRUGEREA PERDELEI VEZI DIN SPATIUL BLOCULUI SI TOARNA LA RADACINA COPACILOR ,DIN DIRECTIA APARTAMENTULUI MEU,GALETI CU APA CU CINE STIE CE SUBSTANTE CA SA SE USUCE COPACUL.ASA A DISTRUS MARE PARTE DIN COPACI ,IAR ACUM LUPTA SA USUCE UN POMULET DIN CURTEA INTERIOARA TURNAND LA RADACINA SISTEMATIC O GALEATA CU APA SI PROBABIL O SUBSTANTA NECUNOSCUTA PTR. A INFECTA SI USCA COPACUL.
TELEFONUL MEU ESTE;0729179164.
PTR. MAI MULTE INFORMATII MA PUTETI CONTACTA PE ACEST TELEFON.
PRIMARIA NU A LUAT MASURI LA SESIZAREA MEA .
CU RESPECT
ELENA.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte