de

Sesizare

9 apr. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Ilfov

Buna ziua, va sesizez urmatoarele: in data de 09.04.2020,in str Leordeni (vizavi de SIMCO),se afla un santier de case, in fiecare zi dau fos ca deseuri de orice natura!!…fumul negru si urat mirositor ne intra in case !!…nu stiu daca au containere pentru deseuri !….dece suntem obligati sa suportam poluarea ,praful si mirosul asta !!??…va rog sa luati atitudine !!…multumesc

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte