de

Sesizare

29 mart. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Timiş

Subsemnata Vonvea Aurica cu domiciliul in Făget ,str.Tudor Vladimirescu ,nr.7 jud Timiș fac o sesizare către d-voastră referitor la un vecin pe nume Cozac Florina și Cozac Mihai din loc.Faget ,str.Tudor Vladimirescu nr.5 jud.Timiș .In curte ,in grădină dețin câini legați de ani de zile ,nu întrețin curătenia ,părul și excrementele câinilor când bate vântul vin in grădina mea ,mirosul e insuportabil,trei câini au murit din cauza condițiilor neadecvate.In stradă a fost o mizerie de nedescris de la hârti,frunze uscate,crengi uscate,sticle de plastic le-au incendiat in seara de 27 martie au làsat focul nesupravegheat la ora 23 ,la ora 2 sa provocat in stradă un incediu mare au venit pompieri,poliție in stradă si acum e un dezastru…ne face viața un chin in propia noastră casă ,in grădină au stâns grămadă din nou crengi uscate să le de-a foc …Vă rugăm pe d-voastă să luați măsurile de rigoare.Vă rog discreție ..eu rămân aici lângă ei! Vă mulțumesc anticipat!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte