de

SESIZARE

11 mart. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Giurgiu

BUNA ZIUA ! Vreau sa va aduc la cunostinta faptul ca intr o hala dezactivata in spatiul fostei Sectii de mecanizare din loc. Plopsoru com. Daia Jud Giurgiu la cca .150 m de DN 5 Giurgiu – Bucuresti se afla animale inchise fara hrana si apa intr o stare deplorabila ,nu se stie in ce scop sunt tinute in aceste conditii.De asemenea in spatiul din curtea acestei locatii sunt un numar de cadavre de animale intr – o stare de nedescris un adevarat focar de infectie ,o imagine dezolanta imposibil de privit.Fata de cele sus mentionate este necesar de luat masuri urgent pentru a curata zona tinand cont si de faptul ca vremea este deja in incalzire. Pentru situatia descrisa RASPUNZATOR ESTE VIOREANU SILVIU – cioban din Plopsoru.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte