de Roxana

Sesizare

12 feb. - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Prahova

Buna ziua!

Subsemnata Potroanchenu Roxana Maria vreau sa sesizez organele compentente cu privire la o posibila ilegalitate care se comite in orasul Azuga, mai exact pe drumul forestier numit Valea Azugii. In urma unei plimbari recreative pe acel drum forestier care, din cate cunosc este intr-o arie protejata, am sesizat ca zona este foarte populata de snowmobile. Centrul de inchirieri este in apropierea pastravariei si, din cate am observat, numarul snowmobilelor de inchiriat este foarte mare, numarand in jur de 10-15 per tur. Va rog sa tineti cont de sesizarea facuta. Va multumesc pentru timpul acordat! O zi buna!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.

Sari la bara de unelte