de Cornel

Sesizare

8 mai - Scrisoare trimisă Gărzii de Mediu Galaţi

. As dori sa va aduc la cunoștință ca în județul Galați pe raza comunei Vânători mai exact strada Zmbilelor tarlaua 6 parcela 426 se depozitează gunoi sub forma și de moluz și un localnic din zona a făcut chiar și o mica afacere făcând săpături după pământ galben.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă aţi primit un răspuns personal, despre care credeţi că ar putea fi util şi altor persoane, vă rugăm să îl publicaţi aici.